1 110€ zľava pre posledných 6 zákazníkov, na správu Google Ads a YouTube video !

Správne nastavená google reklama je iba 50% úspechu. Ďalšiu časť úspechu tvorí webová stránka a iné podporné predajné aktivity. No vytvorenie videa, profesionálnych reklám na google a youtube, testovanie stránky sa pohybujú v rádoch tisícov eur. Áno je to veľa hlavne keď si nemôžete byť na 100% istý výsledkami.  

A teraz si predstavte že by ste tieto služby, ktorých cena sa pohybuje od 1 500€ dostali iba za 390€ čo je až 75% zľava. Po troch mesiacoch keď sámi uvidíte koľko sme vám zarobili si spolu preberieme ďalší spoločný postup.

Nezáväzne kontaktovať

Čo presne od nás získate ? 

Analýza konkurencie  

Detailne sa pozrieme na vašu konkurenciu a zistíme ako získavajú klientov, analyzujeme kampane vašej konkurencie a predajné argumenty. Na základe týchto informácií budeme vedieť načo sa zamerať aby sme čo najrýchlejšie pre Vás vytvorili zarábajúce kampane.

Analýza kľúčových slov  

Zistíme cez aké slová sa vyhľadávajú vaše produkty a služby. Na základe tohto prehľadu vám budeme vedieť povedať ako máte upraviť nadpisy a popisy aby ste sa lepšie umiestnili vo vyhľadávaní google a získali viac klientov zdarma cez organické vyhľadávanie google. Súčasne na tieto slová vytvoríme reklamy ktoré vám v krátkej dobe vedia priviesť klientov. 

Optimalizácia a A/B testovanie webstránky

Možete mať akúkoľvek dobrú reklamu tisícky návštevníkov na stránke, ale ak užívateľ získa na webstránke zlú skúsenosť, tak sa oberáte o zisky.  Už neraz sme videli ako male zmeny na webstránke (napr.: zmena farby tlačidla, úprava nákupného procesu alebo preusporiadanie prvkov na stránke) razantne zvýšili počet objednávok bez toho, aby sme menili reklamy.Používame profesionálne nástroje na AB testovanie stránok aby sme maximálne zvýšili predaje. Tieto testy sú spúštame bez potreby úpravy stránky programátorom. 

Youtube  

Prvých 5s reklamy sa nedá preskočiť a platíte iba ak si váš klient pozrie aspoň 30s, pozrie video do konca alebo klikne na video. 

     Bežne sa stáva že za 1 000 zobrazení klienti platia iba 3 €. Čo robí youtube ideálny nástroj na budovanie povedomia o značke a získavanie klientov.  Súčasne Youtube patrí medzi 2 najväčší vyhľadávač na svete. 

Bing reklama

Bing patrí medzi 3 najväčší vyhľadávač na svete. Bing má na slovensku malé zastúpenie no inzerciu na bingu využíva len veľmi málo ľudí.

Z toho vyplýva, že vám za minimálne náklady získame klientov. 

A ako bonus od nás získate 90€ kredit zdarma. 

Google reklama  

Podľa dostupných štatistík viac ako 75% užívateľov internetu vyhľadáva informácie alebo služby najmä cez vyhľadávač Google. 

Využit potenciál google a získajte viac objednávok na vašom eshope.

Nezáväzne kontaktovať

Čo sme dosiahli

mojadielna.sk 


 • Zvýšenie objednávok o 485,71 %
 • Zvýšenie ziskov o 545,41 %
 • Konverzný pomeru 48,23 %

pracovneprostriedky.sk

Úpravou stránky počas 2 mesiacov sme zýšili:

 • Výnosy o 206,41 % 
 • Mieru konverzie o 133,01 % 
 • Tanzakcie o 207,14 % 

Kto sme

Wisdom Technologies s. r. o. 

Sme google partnerská agentúra ktorá sa zameriava na zvýšovanie ziskovosti podnikania na internete a tvorbe pokročilých e-shopových riešení.

Na úspech Vaších kampaní budú dohliadať

Michal Kubek, Senior PPC konzultant

Jozef Majda, Senior PPC konzultant

Čo dostanete

 • Vytvorenie Google Reklamy
 • Vytvorenie YouTube Reklamy
 • Vytvorenie prezentačného YouTube Videa 
 • Nastavenie YouTube reklamy
 • Nastavenie Bing Reklamy
 • Nastavenie dynamického remarketingu 
 • Analýzu kľúčových slov
 • Analýza konkurencie 
 • Bing kredit na inzerciu 90€
 • Google kredit na inzerciu 120€
 • Optimalizácia A/B testing vstupných stránok

Spolu v hodnote 1 500€ teraz iba za 390€

Nezáväzne kontaktovať

© 2010-2018 Wisdom Technologies s.r.o.

Akciu využilo:        23 / 30

Spolu v hodnote 1 500€ teraz iba za 390€

Niektorí naši klienti a referencie

Povedali o nás

Skvelá spolupráca

Mikuška - MIPART s.r.o.

Je nám cťou spolupracovať s Michalom. Je to človek nápaditý, využívajúci nové formy, spoľahlivý a jediné, čoho sa môžeme obávať ak ho odporučíme, že už nebude mať toľko času venovať sa nám osobne.

Martin Drahoš - V-net.sk 

Spolupráca so spoločnosťou Wisdom Technologies mala pre mňa a náš tím Slovenskej realitnej akadémie veľký prínos. Konštruktívnym, odborným a trpezlivým prístupom sme sa vypracovali na popredné miesta v prirodzenom vyhľadávaní v Google.

Mojmir Plavec - riaditeľ slovenskej realitnej akadémie